Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın oturmuş olduğunuz evden yeni taşınacağınız eve taşınması olarak tanımlanır. İlk defa evini bir nakliyat firması ile taşıtıcak olan kişinin bu terimi yeni duyması çok normaldir.

Ancak son yıllarda İstanbul başta olmak üzre Ankara, İzmir ve diğer bütün illerimizde yaygınlaşan ve insanların ev taşıma zahmetinden kurtulmasına neden olan Evden eve nakliyat, hizmeti birçok evreden oluşmaktadır. Bunlar, eşyaların paketlenmesi, de-montaj işlemlerinin yapılması, eşyaların araca itinalı şekilde yerleştirilmesi sadece ev taşımasının bir bölümünü oluşturmaktadır.

Firmamız Papatya nakliyat evinizi taşırken özellikle bütün eşyalarınızı mobilya battaniyesi ile sardıktan sonra tozlanmaya karşı korumak ve herhangi bir leke oluşumunu önlemek için heryerini üç kat streç ile kaplıyoruz. Mobilya battaniyesi ve streci doğru kullanıldığı zaman olabilecek bütün sorunlara karşı önlem alnmış oluyor. Bunun yanında beyaz eşyalarınız için kullandığımız özel hava baloncuklu (patpat) ambalaj malzemesi ve diğer koruma malzemelerimiz ile bütün eşyalarınızı a'dan z'ye güvene alıyoruz.

Bu sayede taşıdığımız müşterilerimiz taşıyacağımız müşterilerimize referans oluyorlarlar...

. Taşınma yapılırken eşyaların uzman elemanlar tarafından de-monte edilmesi, kırılma ve çizilme olaylarına karşı paketleme ve tekrar profesyonelce monte edilmesi gerekmektedir. Evden eve Nakliyat profesyonel olan kişiler tarafından yapılması gereken ve bu konuda bilgili olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Eşyanın başka bir yere güvenle nakliyesi için dikkat edilmesi gereken bazı işlemler vardır. İkinci bölümde ise eşyaların araca yüklenmesi, evde her odada eşyaların tekrar aynı düzende yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılarak işlem tamamlanmış olur. Zor gibi görünen işlemi profesyonel bir kadro ile çok kısa bir zaman aralığında bizimle halledebilirsiniz.