Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat
3 Haziran 2020
Esenyurt Evden Eve Nakliyat
3 Haziran 2020

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İstanbul un en köklü ilçelerinden biri olan kusursuz bir Bahçelievler evden eve nakliyat hizmet veren Papatya evden eve nakliyat firmamız mesleğinin 17. yılında güven dolu hizmetine devam ediyor. Eski ilçelerimizden biri olan Bahçelievler de taşınmak son zamanlarda eskiye nazaran daha zorlaşmaktadır. İstanbul un gün geçtikçe artan kalabalığı çeşitli ilçelerimizi gözle görülür bir şekilde etkilemektedir. Tüm bu olumsuzlukları kolaylaştırmayı kendine meslek edinen Papatya evden eve nakliyat firmamız aynı amaç doğrultusunda Bahçelievler  ilçemizde de problemleri yok etmeye devam etmektedir.

Bahçelievler de Ne Yaparız…

Bahçelievler İlçemiz taşınmanın zor ve dikkat edilmesi gereken ilçelerimizden bir tanesidir. Bu ilçemizde müşterilerimizin evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşıma ihtiyacını kusursuz ve hesaplı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Nasıl yaparız?

Bahçelievler ilçemizde evden eve nakliyat veya ofis ve işyeri taşınmasında anlaştığımızda, taşınma için söz verdiğimiz gün ve saatte evinize 5 ad yüklemeci arkadaşımız 1 adette marangozumuz ile gelip evinizdeki bütün hassas eşyalarınızı ambalajladıktan sonra mobilyalarınızın sökülümlerine başlıyoruz. Sökülümleri yapılan mobilyalarınızın parçalarınıda ambalajladıktan sonra evden eve nakliyat aracımıza güvenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Yerleştirme işlemleri bittikten sonra taşınacağımız eve yola çıkıyoruz. Yine 5 yüklemeci çalışanımız ve araç başı görevlendirdiğimiz 1 adet sökülüm, kurulum ustamız ile evinize yanaşıp güvenli bir şekilde istiflediğimiz eşyalarımızı tek tek aracımızdan evinize taşıyoruz. Taşıma işlemleri bittikten sonra işinde uzman ekibimiz evinize yerleştirip kurulucak olan mobilyaları sizin istediğiniz doğrultusunda yerleştirip kurulumlarını gerçekleştiriyor ve taşınma işleminizi güven ile bitiryoruz.

Taşınmada nasıl paketleriz

Bir taşınmada en çok dikkat ettiğimiz hususlardan birida paketleme işlemlerimizdir. Bahçelievler evden eve nakliyat ta Paketleme işlemlerinde en çok kullandığımız başlıca malzemeler, boloncuklu patpat, streç, mobilya battaniyesi, dolgu köpük vb.. malzemeler ile eşyalarımızı güvene alıyoruz.

Taşınma fiyatları nasıl olur

Firmamız Papatya nakliyat Bahçelievler evden eve nakliyat, Bahçelievler Nakliyat, ofis ve işyeri taşımalarında en çok dikkat ettiği önemli noktalardan biride yaptığı işi üst seviye kalitede ve piyasanın en hesaplısı olarak bitirmektir. Bu sayede Bahçelievler İnsalarımızın taşınma yükü bir nebze olsun azaltabiliyoruz…

0531 845 5134

0531 845 5134