Ofis ve İşyeri taşıma

hizmetimiz; evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. Ofis ve işyeri taşıma nız yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa, bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır. İşyeri nakliyatı hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır. Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.

Büro ve İşyeri Taşıma

Ofisl ve işyeri taşıma larında genelde, değişkenlik göstersede  ortak eşya grupları arasında en çok bilgisayar masaları, ahşap kürsü, misafir odası eşyaları, depo rafları, toplantı odası eşyaları gibi işyeri malzemelerinde dikkatlice incelenip sököülüm kurulumları yapıldığı esnada herhangi bir kayıp yaşamadan iş başı yapmaya uygun en hızlı taşıma yapılmalıdır. ortalama 10 ile 20 çalışanlı bir işyerinde  disiplinsiz yapılan taşımasının bitmesi 3 günü almaktadır. Firmamız Papatya Nakliyat Ofis ve İşyerlerinizin taşıma işlemlerine geçmeden önce gerekli hazırlamaları tamamlamak için işyeri sahibi ile ortak bir mutabakat yapılarak taşıma için bir gün belirlenmektedir. Ofis ve işyeri taşıma belirlenen bu günde disiplinli çalışmanın farkını  ortaya koyan taşıma firmamız aldığı taşıma işini en fazla bir iş günü içerisinde bitirerek taşınanımızın eski işyeri ile yeni işyeri arasındaki zaman ve zamandan kaynaklı para kaybını en aza indirir. Firmamız yaptığı her taşınma işini Ekonamik ve Kaliteli bitirmektedir.

Sizde ofis ve işyeri taşımaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için çekinmeden istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Taşınmak İçin En İyi Fiyatı Ve Kaliteli Hizmeti Alın

Bizimle İletişime Geçin

Telefon:   0531 845 5134